Djali dhe reja e Remzies sonte në dasmë…Shikoni si po duken ata së bashku…

Quhet Gëzime Krasniqi dhe është e dashura e djalit të këngëtares Remzie Osmanit, Hamit, i cili duket se ka shije të mire, shkruan ORAinfo.

Gëzimja tashmë ka nisur ta marr vëmendje të madhe nga mediat.

Ajo tashmë ka edhe shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Gëzimja dhe i fejuari i saj sonte gjendet në dasmë nga ku edhe kanë postuar një fotografi.

Në foton në fjalë ata po duken shumë bukur dhe elegantë…/ORAinfo/

 

Lini një Përgjigje