Elita Rudi nuk e ka problem se ‘shëndoshet’…Shikoni ҫfarë po ha…

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka bërë një postim ku para saj shihen shumë ushqime.

Siҫ duket Elita nuk e ka problem nëse do të shëndoshet…/ORAinfo/

Lini një Përgjigje