Formacionet zyrtare: Manchester City – Huddersfield

LONDON, ENGLAND - APRIL 29: Leroy Sane of Manchester City celebrates with his team mates after he scores his sides first goal during the Premier League match between West Ham United and Manchester City at London Stadium on April 29, 2018 in London, England. (Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City e Huddersfield.

Manchester City tashmë me titullin në xhep, kundër Huddersfield do të kërkojë fitore, gola dhe pikë – për të shkruar histori në Premierligë.

Më së shumti pikë në një sezon: Chelsea 95, City aktualisht 93.

Më së shumti gola në një sezon: Chelsea 103, City aktualisht 102.

Më së shumti fitore në një sezon: Chelsea 30, po ashtu edhe Man City.

Lini një Përgjigje