Kida ndryshon ngjyrën e lëkurës së fytyrës, shikoni si është bërë

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht.

Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme, shkruan ORAvip.

Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti.

E se ka një stil të tillë e ka dëshmuar edhe sot me fotografinë e postuar në Instagram ku shfaqet me një grim të bukur.

Por, duket se e ka bërë lëkurën shumë të zezë./ORAvip/

Lini një Përgjigje