Motrat Mustafa në dasmë…Shfaqet më elegante se kurrë më parë…

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për adhuruesit e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Ato pos për këngët e saj të suksesshme, njihen edhe për elegancën e tyre.

Motrat Mustafa janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një fotografi në të cilën shihen në dasmë dhe po duket shumë elegante…/ORAinfo/

Lini një Përgjigje