Nora Istrefi e merr Reneen dhe shëtit me bikini, ju ‘çmend’ me format trupore

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAvip.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Sot ajo publikoi një fotografi në të cilën shihet me bikini dhe po mbanë në krahë vajzën e saj, Renee./ORAvip/

Lini një Përgjigje