PSG dhe Juventus e duan mbrojtësin e gjigantit angleze

Hector Bellerin po e kërkon largimin nga Arsenali.

Mbrojtësi spanjoll i ka bërë me dije klubit londinez se në verë e dëshiron largimin, pasi dëshiron që të rikthehet në Spanjë.

GOTHENBURG, SWEDEN – AUGUST 07: Hector Bellerin of Arsenal during the Pre-Season Friendly between Arsenal and Manchester City at Ullevi on August 7, 2016 in Gothenburg, Sweden. (Photo by Nils Petter Nilsson/Ombrello/Getty Images)

Bellerin ka kontaktuar me Barcelonën, por katalonasit i kanë bërë me dije se ata më nuk janë të interesuar për transferimin e tij, përcjell ORAinfo.

Kështu, spanjolli duhet të kërkoj një skuadër tjetër, e që sipas mediave në garë janë PSG-ja dhe Juventusi./ORAinfo/

Lini një Përgjigje