Reja e Shyhretes publikon foto me djalin e saj…Por vëmendja është diku tjetër…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, ku bën postime të shumta.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi së bashku me djalin e saj Matitin, si gjithmonë me fytyrën e fshehur.

Por, ajo që bie në sy është se Learta është shfaqur e pa grimosur…/ORAinfo/

Lini një Përgjigje