Shkëlqejnë yjet e futbollit në tepihun e kuq! Vëmendja te fustani i gruas së Granit Xhakës

Nuk kanë mbetur edhe shumë pak kohë të deri te fillimi i gala mbrëmjes për çmimin e madh të Topit të Artë, ku garojnë yjet ë mëdha të futbollit si Messi, Ronaldo dhe Neymar, përcjell ORAinfo.

Para fillimit të kkësaj ngjarje  të madhe  në tepihun e kuq kanë parakaluar shumë yjë të futbollit botërorë.

Në këtë rast ka rënë në sy edhe futbollisti kosovar i Arsenalit, Granit Xhaka së bashku me bashkëshorten e tij, Leonitën./ORAinfo/

 

 

Lini një Përgjigje